ART / Lithographs / Graphic art 7884624
nr 788 4624
GRAPHIC ART
efter Zorn, subject size: 29 x 19,
efter Zorn, motivets mått: 29 x 19
300
SEK 100
Monday October 29 2012
at 17:52:50
29/10 01:08:07